Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0419U000133<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Масик Марія Зиновіївна 
Організаційно-правовий механізм державно-приватного партнерства у житлово-комунальній сфері України: автореф. дис. ... к. держ.упр. : 25.00.02 - Механізми державного управління / М. З. Масик ; Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України. — 2019 — укp.

У дисертації вирішене актуальне наукове завдання, що полягає у теоретико-методологічному обґрунтуванні особливостей застосування організаційно-правового механізму державно-приватного партнерства у житлово-комунальній сфері України та розробці практичних рекомендацій для удосконалення діяльності органів влади у цій галузі.Запропоновано економічний та публічно-управлінський підходи до визначення державно-приватного партнерства у житлово-комунальній сфері. Економічний підхід передбачає перерозподіл повноважень між державою і бізнесом з метою залучення інвестицій у галузі, що не підлягають приватизації, але для яких у держави відсутні кошти на розвиток, а публічно-управлінський – форму раціоналізації виконання державою своїх обов'язків перед суспільством у забезпеченні якісними послугами через співпрацю з бізнесом.Обґрунтовано застосування перспективних форм державно-приватного партнерства у житлово-комунальній сфері України, серед яких: контракти на послуги; контракти на управління; лізинг; спільне підприємство; контракти BOT; контракти DBOF, що сприятиме покращенню та розбудові житлово-комунальної інфраструктури та якісному наданню житлово-комунальних послуг населенню. Запропоновано визначення категорії державно-приватного партнерства в житлово-комунальній сфері як юридично-оформленої системи економічних відносин, що відображають взаємовигідну взаємодію суб'єктів держави та приватного сектору з метою прибуткового її використання через мінімізацію ризиків діяльності та ефективне використання усіх наявних ресурсів для задоволення суспільних потреб, в межах якої реалізуються суспільно-значущі проекти або заходи з використанням державного майна, засновану на розподілі між сторонами повноважень, ризиків, фінансових витрат і відповідальності, з метою підвищення ефективності виконання державою своїх функцій, що здійснюються на основі договору, предметом якого є відновлення інфраструктури житлово-комунального господарства.Надано пропозиції стосовно вдосконалення нормативно-правового механізму державно-приватного партнерства в житлово-комунальній сфері, який передбачає внесення змін до Закону України «Про державно-приватне партнерство» щодо процедури визначення приватного партнера; до Податкового кодексу щодо введення пільгового податкового режиму для приватного партнера. Удосконалено організаційний механізм державно-приватного партнерства в житлово-комунальній сфері шляхом: створення регіональних інститутів державно-приватного партнерства, які вирішуватимуть проблеми розвитку об'єктів інфраструктури в межах міжмуніципального співробітництва; впровадження уніфікованих процедур для всіх видів договорів державно-приватного партнерства; запровадження прозорої конкурсної процедури відбору приватних партнерів у межах проектів ДПП шляхом створення незалежної електронної публічної платформи.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського