Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0419U005393<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Локтєв Андрій Андрійович 
Геологічні чинники газоносності Закарпатського прогину.: автореф. дис. ... к. геол. н. : 04.00.17 - Геологія нафти і газу / А. А. Локтєв ; Інститут геологічних наук Національної академії наук України. — 2019 — укp.

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата геологічних наук за спеціальністю 04.00.17 – «Геологія нафти і газу». – Інститут геологічних наук НАН України, Київ, 2019.Дисертація присвячена з'ясуванню та дослідженню геологічних чинників газоносності Закарпатського прогину.Утворення і формування значних покладів вуглеводнів Західного НГР приурочені до зон перетину глибинних розломів. Глибинні розломи пересікають усі без виключення газові родовища Закарпатського прогину.Інтрузивні тіла зафіксовано у геологічних розрізах Русько-Комарівського та Мартівського родовищ. Природні гази надінтрузивної товщі Русько-Комарівського родовища, подекуди, вміщують понад 10% CO2 та понад 85% N2. На основі термокаротажних діаграм побудовано карти розподілу температур на різних гіпсометричних рівнях. Виявлено співпадіння в плані газових родовищ та додатніх температурних аномалій на всіх досліджуваних гіпсометричних рівнях. Визначено кількісний вміст Сорг 57 взірців керну та встановлено, що «добрими» та «відмінними» показниками нафтогазогенераційного потенціалу з позиції вмісту Сорг характеризуються взірці з окремих товщ мезозою та міоцену. Визначено подальші напрями ГРР та додатні критерії прогнозування нафтогазоносності локальних об'єктів.Ключові слова: Закарпатський прогин, геологічні чинники, газ, газоносність, розломи, міграція, газове родовище, температурний режим, свердловина, Сорг.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського