Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0419U005484<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Дрешпак Олександр Станіславович 
Удосконалення технології збагачення сировини неоднорідних вапнякових родовищ: автореф. дис. ... к. т. н. : 05.15.08 - Збагачення корисних копалин / О. С. Дрешпак ; Національний технічний університет "Дніпровська політехніка". — 2019 — укp.

Дисертація присвячена вирішенню актуальної наукової задачівстановлення закономірностей, що зв'язують показники ефективності збагачення ікласифікації сировини неоднорідних карбонатних родовищ з її вихіднимихарактеристиками, технологічними і конструктивними параметрами обладнаннякласифікації, обґрунтуванні на цій основі раціональних режимів грохочення.Визначено загальний підхід до збагачення сировини, який полягає увідокремленні глинистих покриттів від кусків гірської породи з подальшимвисокоефективним грохоченням продукту в кар'єрних умовах шляхомзастосування валково-пальцевого грохоту (включаючи умови підвищеноївологості сировини).Отримано нові аналітичні залежності, що зв'язують показники ефективностізбагачення з результатами гранулометричного та хімічного аналізів вихідноїсировини, ефективністю її грохочення.Розроблено методику розрахунку раціонального значення крупностірозділення матеріалу, що підлягає класифікації. На її основі створено алгоритмрозрахунку показників ефективності збагачення.Зіставлені показники ефективності процесів грохочення і збагачення уваріантах класифікації з валково-пальцевим грохотом і без його використання.Доведено, що використання валково-пальцевого грохоту сприяє стабілізаціїпроцесу класифікації, що супроводжується підвищенням ефективності збагаченняна 10-20%.Ключові слова: ефективність збагачення, класифікація сировини, валково-пальцевий грохот, вапняк, вологість сировини.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського