Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0420U102490<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Чумак Антон Сергійович 
Метод інтегрованого проектування носової частини фюзеляжу літака транспортної категорії: автореф. дис. ... к. т. н. : 05.07.02 - Проектування, виробництво та випробування літальних апаратів / А. С. Чумак ; Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". — 2020 — укp.

Об'єкт дослідження – комп'ютерне інтегроване проектування літаків транспортної категорії; мета дослідження – розроблення методу інтегрованого проектування носової частини фюзеляжу за допомогою комп'ютерних систем для підвищення ефективності нових вітчизняних літаків транспортної категорії; методи дослідження – методи загального проектування літаків транспортної категорії, методи системного проектування для аналізу особливостей та синтезу раціональної конфігурації носової частини фюзеляжу, методи параметричного тривимірного моделювання за допомогою системи CAD/CAM/CAE/PLM Siemens NX, метод скінченних елементів, реалізований в системах ANSYS, Siemens NX NASTRAN; розрахунково-експериментальні методи визначення впливу геометричних параметрів носової частини фюзеляжу на характеристики ефективності літака; результати – вирішено важливе науково-технічне завдання розроблення методу інтегрованого проектування носової частини фюзеляжу за допомогою комп'ютерних систем для підвищення ефективності нових вітчизняних літаків транспортної категорії; новизна – вперше розроблено і теоретично обґрунтовано метод інтегрованого проектування носової частини фюзеляжу літака транспортної категорії із застосуванням параметричних моделей майстер-геометрії, аеродинамічного обтікання і масо-інерційних характеристик фюзеляжу, з урахуванням особливостей конструкції та вимог щодо компонування і меж огляду з кабіни пілотів; вперше обґрунтовано вибір раціональної форми носової частини фюзеляжу літака для місцевих повітряних ліній на ранніх етапах проектування з урахуванням вимог технічного завдання і діючої нормативної документації, що дозволило поліпшити його льотні-технічні характеристики і підвищити паливну ефективність; удосконалено методи розрахунку аеродинамічних і масових характеристик фюзеляжу на ранніх етапах проектування шляхом впровадження параметричних скінченноелементних моделей та CAD/CAE систем Siemens NX, NASTRAN і ANSYS; набула подальшого розвитку концепція створення перспективного літака для місцевих повітряних ліній і його модифікацій з урахуванням особливостей умов експлуатації; ступінь упровадження – результати впроваджено у виробництво на Державному Підприємстві «АНТОНОВ», Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві і в навчальний процес Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; галузь використання – аерокосмічна галузь.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського