Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0421U102687<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Петренко Володимир Леонідович 
Розробка нових принципів управління технологічним процесом іпобудова системи автоматичного керування ЕШП.: автореф. дис. ... к. т. н. : 05.16.02 - Металургія чорних і кольорових металів та спеціальних сплавів / В. Л. Петренко ; Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона Національної академії наук України. — 2021 — укp.

Дисертація присвячена розвитку основного процесу спеціальноїелектрометалургії - електрошлаковому переплаву. Проаналізовані взаємозв'язки технологічних параметрів ЕШП, що впливають на металургійну якість злитків йкінцевої продукції. Доведено, що одним з головних чинників, що забезпечуємінімальний розвиток лікваційних процесів при тотожності інших параметрів єконтрольоване, постійне впродовж переплаву мінімальне заглиблення витратнихелектродів в шлакову ванну на рівні 5-10мм. З використанням експериментальногообладнання побудовано систему прямого вимірювання й обчислення технологічнихпараметрів переплаву з частотою до 100Гц, що дозволило реалізувати системурозрахункових датчиків тих параметрів переплаву, що не підлягають прямимвимірюванням в процесі ЕШП, як-то вага витратного електроду, вага злитка,занурення електроду в шлак тощо. Запропоновано й реалізовано САУ ЕШП на основітак званого свінг-контролю, що полягає в періодичному примусовому порушенніпараметрів переплаву й вимірюванні та обчисленні впливу цих збуджень на перебігпроцесу. Коливання-свінг параметрів ЕШП викликають за рахунок примусовогопереміщення електроду до поверхні шлакової ванни аж до наближення до дуговогорежиму й повернення до шлакового режиму переплаву. Розроблено рекомендаціїщодо переобладнання старих печей ЕШП на основі свінг-контролю й пропозиції дляосновних вітчизняних печей ЕШП типу ОКБ-1065.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського