Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0421U103039<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Походзей Павло Іванович 
ОПЕРНА СТУДІЯ НМАУ ІМЕНІ П. І. ЧАЙКОВСЬКОГО У КОНТЕКСТІ МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ—ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ: автореф. дис. ... к. мист. : 26.00.01 - Теорія та історія культури / П. І. Походзей ; Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України. — 2021 — укp.

У дослідженні визначена специфіка мистецького і педагогічного синтезу оперного сценізму. Охарактеризоване проблемне поле підходів, апробованих провідними українськими митцями в Оперній студії НМАУ імені П. І. Чайковського, що стає евристичним потенціалом для подальших мистецтвознавчих та культурологічних досліджень з проблем національної музичної культури та її міжнародних зв'язків другої половини ХХ — початку ХХІ століття. На підставі вперше представлених або наново переглянутих архівних матеріалів розкрито обставини творчо-педагогічної діяльності та здійснена естетична і мистецька специфікація персональних вимірів провідних майстрів Оперної студії. До наукового обігу введено інформацію про низку вистав, що стали значними мистецькими подіями загальнонаціонального значення. На особливу увагузаслуговує практичний сценічний досвід Оперної студії НМАУ ім. П. І. Чайковського, орієнтований одночасно на викладацьку діяльність і створення мистецького продукту. Студія, як багатофункціональний мистецько-педагогічний комплекс є носієм традицій, ініціатором новацій, виховною інституцією та фіксатором освітньо-фахового рівня.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського