Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0519U000124<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Коробко Оксана Олександрівна 
Формування взаємозалежних різномасштабних структур будівельних композитів: автореф. дис. ... д. т. н. : 05.23.05 - Будівельні матеріали та вироби / О. О. Коробко ; Одеська державна академія будівництва та архітектури. — 2019 — укp.

Об′єкт досліджень – структура бетону та структура виробу як відкритої системи, що самоорганізується; мета дослідження - розробка експериментально-теоретичних основ направленого структуроутворення взаємозалежних різномасштабних структур будівельних композитів для підвищення їх стійкості в складних умовах експлуатації методи – випробування будівельних композитів здійснювали за державними стандартами України та спеціально розробленими методиками; статистичний аналіз експериментальних результатів проводили з використанням апарату математичного планування експерименту; результати – визначено способи активації процесів структуроутворення цементних і полімерних композицій, що сприяє поліпшенню показників якості матеріалів, рекомендовано склади бетонів з підвищеною стійкістю при малоцикловій утомі; новизна – науково обґрунтована роль взаємообумовленої організації різнорівневої структури бетону в забезпеченні структурного оформлення та функціональних властивостей виробу, проаналізовано організації макроструктури як взаємозв'язаної сукупності багатоваріантних підструктур та досліджено вплив їх параметрів на структуроутворення та властивості матричного матеріалу і бетону; запропоновано механізми участі ендо- та екзодеформацій у формуванні різномасштабної структури бетону та самоініціювання розвитку деформаційних явищ, визначена домінуюча роль внутрішніх поверхонь розділу та тріщин як сітки активних елементів у структурній адаптації бетону до експлуатаційного середовища; доведена можливість шляхом направленого збільшення структурного різноманіття підвищити показники фізико-технічних властивостей бетону та стійкість будівельних виробів при дії періодичних зовнішніх впливів; впроваджено – рекомендовано для впровадження при виробництві бетонних виробів, улаштуванні полімерних покриттів, при монолітному будівництві та для ремонтно-відновлювальних робіт, а також у навчальний процес ОДАБА при підготовці здобувачів вищої освіті за галуззю знань 19 Архітектура та будівництво.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського