Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0522U100086<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Котух Євген Володимирович 
Теоретико-методологічні засади забезпечення кібербезпеки в публічному секторі: автореф. дис. ... д. держ. упр. : 25.00.02 - Механізми державного управління / Є. В. Котух ; Національний університет цивільного захисту України. — 2022 — укp.

Об'єкт дослідження: формування та реалізація державної політики у сфері кібербезпеки. Мета: теоретико-методологічне обґрунтування забезпечення кібербезпеки в публічному секторі в сучасних умовах. Методи: історико-генетичний, логіко-семантичний, аналіз, узагальнення, ідеалізація, системний, абстрагування, порівняння, формалізація, класифікації, описово-індуктивний, спостереження, моделювання, аналіз статистичних даних і офіційних документів, порівняльно-правовий, компаративний. Результати: вирішено наукову проблему щодо розробки теоретико-методологічних засад забезпечення кібербезпеки в публічному секторі в сучасних умовах. Новизна: уперше обґрунтовано концептуальні засади забезпечення кібербезпеки в органах публічної влади, які поділяються на дві групи: виміри кібербезпеки та дії, необхідні для забезпечення кібербезпеки; розроблено модель інституційної кібербезпеки; обґрунтовано теоретико-методологічну модель розробки національної стратегії кібербезпеки, яка використовує підходи неореалізму, соціального конструктивізму, інтерсекційності, кібервестфалізму; удосконалено: методологічний підхід до забезпечення кібербезпеки у середовищі Gov 2.0; перелік основних принципів інституційної кібербезпеки; обґрунтування основних принципів публічно-приватного партнерства у сфері забезпечення кібербезпеки; дістали подальшого розвитку: концептуальні положення щодо трактування кібербезпеки як суспільного блага; визначення основних викликів для публічного сектора у контексті забезпечення кібербезпеки; узагальнення зарубіжних практик щодо забезпечення кібербезпеки у публічному секторі; методологічний підхід до використання різних типів владних відносин у забезпеченні кібербезпеки; визначення особливостей запобігання та протидії кіберзагрозам у публічному секторі України. Впроваджено в діяльність: Міністерства фінансів України; Міністерства молоді та спорту України; Державної аудиторської служби України. Галузі використання: органи публічної влади в Україні.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського