Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0820U100005<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Шевчук Михайло Вікторович 
Обґрунтування процесу попереднього обмолоту зернових культур і параметрів робочого органа жниварки: автореф. дис. ... д.філософ : 133 - Механічна інженерія. Галузеве машинобудування / М. В. Шевчук ; Центральноукраїнський національний технічний університет. — 2020 — укp.

Одним із фінансово привабливих видів діяльності cучасного сільгоспвиробника є вирощування та подальша реалізація насіння як посівного матеріалу. В Україні щорічно на посів зернових і технічних культур витрачається понад 3,5 млн т насіння, що становить 8–10% валового збору зерна.Досконалість техніко-технологічного забезпечення систем виробництва зернових культур визначається рівнем травмування зерна. Через низьку якість посівного матеріалу, обумовлену істотним пошкодженням та травмуванням насіння за умов його збирання і первинної обробки, аграрії на 20-25% збільшують норму посіву порівняно з посівом кондиційним насінням.В зв'язку з цим дослідження інтенсифікації процесу відділення зерна із зерносоломистої маси (ЗСМ) є дуже важливим. Цей процес відбувається в результаті взаємодії ЗСМ і обмолочуючо-транспортуючого пристрою жниварки на фазі транспортування ЗСМ до молотильно-сепаруючої системи (МСС) комбайна.Завдяки розробленню пристрою попереднього обмолоту зерна встановлено можливість відділення робочими органами жниварки до 32% зерна. Відзначимо, що попередньо вимолочене зерно осідає (збирається) в нижній частині технологічної маси і не пошкоджується основним молотильним барабаном. Відділене зерно швидше проходить крізь решітчасте підбарабання, що зменшуєйого втрати за молотаркою.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського