Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0821U101837<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Кучеренко Інна Іванівна 
Формування інформатичної компетентності майбутніх магістрів фармації в умовах дистанційного навчання: автореф. дис. ... д.філософ : 011 - Освітні, педагогічні науки / І. І. Кучеренко ; Національний медичний університет імені О. О. Богомольця. — 2021 — укp.

У дисертації вперше на основі комплексного наукового аналізу освітнього процесу у медичних (фармацевтичних) закладах вищої освіти теоретично обґрунтовано, розроблено й експериментально перевірено формування інформатичної компетентності студентів фармацевтичного факультету в умовах дистанційного навчання (ДН).Проаналізовано проблему створення інформаційного освітнього простору вітчизняних і зарубіжних медичних (фармацевтичних) закладів вищої освіти, використання засобів ДН в освітньому процесі професійної підготовки магістрів фармації «Охорона здоров'я» 226 Фармація, промислова фармація (другий магістерський рівень) при вивченні інформаційних технологій у фармації, підготовці до ліцензійних інтегрованих іспитів та єдиного державного компонентного іспиту.За результатами дослідження було виявлено нагальну потребу у використанні засобів дистанційного навчання у процесі вивчення інформаційних технологій у фармації на фармацевтичних факультетах медичних (фармацевтичних) закладів вищої освіти та як наслідок розроблено методику їх комплексного застосування у фаховій підготовці майбутніх фахівців фармацевтичного сектора у галузі охорони здоров'я України.Обґрунтовано використання засобів ДН в освітньому процесі медичних (фармацевтичних) закладів вищої освіти, застосування яких дає змогу суттєво вдосконалити сучасні методики навчання дисципліни «Інформаційні технології у фармації».Доведено доцільність використання засобів ДН як чинника підвищення ефективності навчання студентів М(Ф)ЗВО, що полягає, по-перше, у модернізації процесу підготовки майбутніх фахівців у частині програмного забезпечення освітнього процесу; по-друге, у професійно-спрямованому змістовому наповненні навчальних електронних курсів із дисциплін; по-третє, в інтеграції професійно-спрямованих інформаційних систем до інформаційно- освітнього навчального середовища ЗВО у процесі опанування дисципліни «Інформаційні технології у фармації», підготовці до ЄДКІ, КРОК 1 та КРОК 2 тощо.З'ясовано, що використання засобів ДН під час вивчення інформаційних технологій у фармації та підготовки до ЛІІ КРОК студентами фармацевтичних спеціальностей медичних (фармацевтичних) закладів вищої освіти забезпечує створення оптимальних умов для формування інформатичної компетентності, а також застосування набутих вмінь, навичок й способів дій у майбутній професійній діяльності. Автором обґрунтовано, що ці характеристики визначають інформатичну складову майбутніх магістрів фармації з дисципліни «Інформаційні технології у фармації», що характеризується як здатність використовувати означені технології та елементи ДН в повсякденному житті.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського