Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0823U100788<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Осіпчук Анна Сергіївна 
Організаційно-економічні засади розвитку екологічного туризму : автореферат дис. ... д.філософ : 051 / А. С. Осіпчук ; Поліський національний університет. — 2023 — укp.

Мета: поглиблення та аналітичне обґрунтування організаційно-економічних підходів до особливостей сучасного розвитку екологічного туризму та розробка напрямів реалізації моделі геопорталу еколокацій інноваційних туристичних продуктів з орієнтацією на досягнення Цілей сталого розвитку. Об’єкт: тенденції та перспективи розвитку туристичної діяльності в умовах зміни соціально-економічних та екологічних пріоритетів на ринку туристичних продуктів. Методи дослідження: статистико-економічний, абстрактно-логічний, монографічний, економіко-математичний та формалізації, порівняльного аналізу, прогнозування, картографічний метод. Теоретичні результати: відображаються у концептуальних підходах, методологічних основах і висновках дисертаційного дослідження, які дають можливість поглибити методологію, теорію та комплекс знань, теорію, методологію процесу управління екотуристичною діяльністю як невід’ємної компоненти постіндустріального розвитку суспільства. Практичні результати полягають в можливості використання результатів і рекомендацій дисертаційного дослідження у процесі організації і управління екотуристичною діяльністю. Наукова новизна: удосконалено дефініцію «екологічний туризм» в умовах мінливості соціо-економічної ситуації, методичний підхід до визначення економічної ефективності реалізації екологічного туризму, класифікацію видів екологічного туризму; дістали подальшого розвитку обґрунтування механізму фінансового забезпечення організації, система принципів екологічного туризму, стратегічні напрями розвитку екотуристичної і екокультурної діяльності, модель геопорталу еколокацій на регіональному рівні, організаційно-економічні пропозиції щодо створення еколого-рекреаційного комплексу «Відродження». Ступінь впровадження: Житомирський обласний туристичний інформаційний центр, туристичне агентство «Патріот», Поліський університет. Ефективність: результати дослідження сприяють розвитку екотуристичної діяльності у відповідності до сучасних викликів та Цілей сталого розвитку. Сфера використання: Управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації, туристичні організації, територіальні громади, наукові установи НААН України, заклади вищої освіти економічного та туристичного профілю.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського