Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0823U101171<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Рябініна Наталія Олексіївна 
Соціальний капітал як ресурс розвитку податкової служби України : автореферат дис. ... д.філософ : 051 / Н. О. Рябініна ; Державний податковий університет. — 2023 — укp.

За умов інтенсифікації зовнішніх та внутрішніх викликів зростає значення соціального капіталу як ресурсу активізації потенціалу соціально-економічного розвитку податкової служби України. Міждисциплінарна та багатовекторна методологічна концепція з питань розвитку має можливості використовування в усіх сферах життя, розвиває більш продуктивну й інклюзивну економіку, бо працює безпосередньо з людьми і для людей. У дисертаційній роботі здійснено теоретичне обґрунтування та запропоновано розв’язання наукового завдання, що полягає в розробці концептуальних, методичних і прикладних впроваджень нової економічної теорії соціального капіталу як ресурсу розвитку податкової служби України та проведено періодизацію досліджень теоретичної та практичної складової, аналізу історії і застосування сучасних знань концепції «соціальний капітал» у становленні нового направлення економічної науки.Об’єкт дослідження – соціальний капітал Державної податкової служби України.Мета дослідження. Метою дослідження є теоретичне обґрунтування та науково-практична реалізація розробки концептуальних, методичних і прикладних інструментів посилення соціального капіталу як ресурсу розвитку Державної податкової служби України. Опис методології/методики дослідженняМетодологічною основою пізнання об’єкта дослідження стали загальні та спеціалізовані дослідницькі методи, концепції, підходи, методи: теорії людського, соціального та культурного капіталу, економічні теорії, теорії гендерного лідерства, теорії гендерного відбору лідерства, теорії рис, теорії адаптації. Дослідження проводилися відповідно до загальнонаукових принципів системного підходу. Для реалізації поставлених у дослідженні завдань були використані такі методи: діалектичне пізнання соціально-економічних процесів; узагальнення; апроксимаційний, факторний аналіз та екстраполяція; ранжування; статистичний аналіз; історико-логістичний аналіз, методи індукції та дедукції, абстрагування теоретичних положень.У дисертаційній роботі використовується порівняльний аналіз для виявлення впливу техно-інноваційних мереж зв’язку та інтернету на динаміку ВВП, тенденції ресурсного забезпечення соціально-економічного зростання та його покращення на основі міжгрупових і міжособистісних взаємодій та взаємовідносинах на мікрорівні, дослідженні фундаменту довіри, співпраці між людьми, розвитку державної, економічної, громадянської платформ. Інформаційною базою дослідження є Конституція України, нормативно-правова база Державної податкової служби України, статистичні дані Державного бюджету України (2020-2023 рр.), Державної служби статистики України та Євростату, нормативно-правові та законодавчі акти України й інших країн, а також наукові публікації вітчизняних і зарубіжних учених, експертів, практиків і фахівців у соціально-економічній сфері.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського