Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0823U101864<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Мальцев Дмитро Костянтинович 
Соціально-психологічні засади організації сімейного дозвілля з використанням оздоровчо-рекреаційних технологій : автореферат дис. ... д.філософ : 017 / Д. К. Мальцев ; Національний університет фізичного виховання і спорту України. — 2023 — укp.

Мета дисертації полягала у науковому обґрунтуванні соціально-психологічних засад організації активного сімейного дозвілля в умовах розважального центру та апробуванні оздоровчо-рекреаційної технології з використанням зимових видів рекреації, спрямованої на залучення населення до оздоровчо-рекреаційної рухової активності, забезпечення високої якості рекреаційних послуг та досягнення рекреаційного ефекту. Застосовували такі методи дослідження: теоретичний аналіз науково-методичної літератури і документальних матеріалів, соціологічні методи дослідження, педагогічні методи дослідження, психодіагностичні методи дослідження, методи оцінки якості життя (SF 36), методи математичної статистики. Наукова новизна роботи полягає у тому, що вперше науково обґрунтовано оздоровчо-рекреаційну технологію з використанням зимових видів рекреації в умовах ТРЦ, спрямовану на організацію активного сімейного відпочинку, в основі якої визначені соціально-психологічні передумови, а структура складається з мети, принципів, етапів, завдань, очікуваних результатів, форм організації, засобів, критеріїв ефективності; вперше визначено соціально-психологічні засади організації оздоровчо-рекреаційних занять; вперше обґрунтовано та розроблено методику оцінки рівня сімейного благополуччя; уточнено поняття «сімейне благополуччя сімей з дітьми в поточний період»; розширено та доповнено наукові положення про значущість оптимального рівня рухової активності для досягнення рекреаційного ефекту, дістали подальшого розвитку дані про взаємозв’язок між рівнем рухової активності, якістю життя людини та сімейним благополуччям, що дозволило використати їх як чинники залучення населення до оздоровчо-рекреаційної рухової активності. Практична значимість полягала у розробці рекомендацій щодо застосування різноманітних форм занять з використанням засобів зимової рекреації в умовах розважальних центрів. Запропонована технологія мала позитивний вплив на всі компоненти якості життя сімей з дітьми, сприяла покращенню рівня сімейного благополуччя, підвищенню рівня рухової активності.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського