Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0824U000251<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Мохаммад Алі Бассам Ібрагім 
Хірургічна профілактика та лікування мальпозиції імплантів молочних залоз з урахуванням статури жінок. : автореферат дис. ... д.філософ : 222 / А. І. Мохаммад ; Національний медичний університет імені О. О. Богомольця. — 2024 — укp.

Дослідження проводили на базах кафедри хірургії № 4 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в період з 2019 р. по 2022 р. Аугментаційна мамопластика молочних залоз залишається широко затребуваною операцією. За даними ISAPS у 2021 р. АМП МЗ виконано 1685471 жінкам [71]. У 36% випадків виникає потреба у ревізійних операцій після первинної АМП [27]. Одночасно зростає кількість операцій з видалення імплантів [71]. Однією з причин видалення, або заміни імпланта є його мальпозиція [44, 67]. Під мальпозицією імплантату молочної залози (МІМЗ) розуміють неналежне положення протезу, яке може виникнути внаслідок неправильного розташування імпланту під час АМП або через зміщення імплантату в протезній неокишені після операції [136]. Частота повторних операцій, пов’язаних із мальпозицією імплантату після первинної АМП становить 4,7%-5,2% [66, 74], а при вторинній – приблизно 10% [91, 95, 96, 137]. Ця статистика стосується лише вираженої мальпозиції імплантів, за якої виникають суттєві зміни форми та контуру грудей і вони набувають потворного вигляду. Водночас, кількісна оцінка ступеню МІМЗ відсутня. Поділення МІМЗ на категорії легка, середня важка та подібні ґрунтуються лише на суб’єктивній думці лікаря або пацієнтки, що не дозволяє уніфікувати результати досліджень з цієї проблеми. Враховуючи, що МІМЗ за деякими даними може виникати у 94% жінок протягом 7 років після САМП [146] важливим стає не лише лікування, а і профілактика зазначеного ускладнення. Очевидно, що профілактика і лікування МІМЗ мають бути спрямована на усунення або зменшення впливу встановлених факторів ризику. Однак робот, з цього питання наразі бракує. Метою роботи було покращення результатів субмускулярної аугментаційної мамопластики у пацієнток з косметичними дефектами молочних залоз шляхом розробки та впровадження алгоритмів профілактики та лікування мальпозиції імплантів, заснованих на персоніфікованому виборі їх об’єму залежно від статури жінок.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського