Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=0824U000469<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Муса Джаміль Салім-Алсарайрех 
Професійно-прикладна фізична підготовка майбутніх фахівців творчих спеціальностей у процесі фізичного виховання : автореферат дис. ... д.філософ : 017 / Д. С. Муса ; Національний університет фізичного виховання і спорту України. — 2024 — укp.

Дисертація присвячена актуальній проблемі формування спеціальних фізичних якостей майбутніх фахівців творчих спеціальностей в процесі фізичного виховання з урахуванням психофізіологічних властивостей. Важливе значення в цьому відіграє професійно-прикладна фізична підготовка, яка враховує умови, в яких працює людина та попереджує пофесійні захворювання.Мета роботи: розробити програму з фізичного виховання, щодо співвідношення загальної фізичної підготовки та професійно-прикладної фізичної підготовки, для майбутніх фахівців творчих спеціальностей з метою формування професійно-значущих рухових якостей.Встановлено теоретичні передумови можливості вдосконалення професійно-значущих психофізіологічних властивостей та рухових якостей студенток-дизайнерів у процесі фізичного виховання. Експериментально обґрунтовано ефективність впливу програми з фізичного виховання із професійною спрямованістю на оптимізацію психофізіологічних показників студенток-дизайнерів. Доведено, що заняття за експериментальною програмою, впливаючи на мотиваційно-емоційну сферу студенток, орієнтуючи їх на кращу самостійну фізичну активність, збільшують інтерес і потребу у спорті.Виконання професійних обовʼязків вимагає від фахівців творчих професій прояву загальної витривалості та сили мʼязів спини, шиї, живота і рук (особливо кистей), що дає змогу вважати вказані якості професійно-важливими. З числа професійних психофізіологічних функцій слід виділити: увагу, памʼять, мислення, урівноваженість, комунікабельність, стійкість до стресів тощо.Для оптимізації навчального процесу і поліпшення рівня розвитку професійно-значущих фізичних якостей і функціонального стану систем організму, які необхідні для успішної роботи майбутньому дизайнерові, потрібно до занять з фізичного виховання цілеспрямовано включати ППФП у обсязі 50 %.

Постачальник даних: УкрІНТЕІ (Український Інститут науково-технічної експертизи та Інформації)

  Завантажити автореферат

З матеріалами дисертації можна ознайомитись в НРАТ (Національний репозитарій академічних текстів)
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського