Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=2008072800089120080728000891<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Ульєв Л.М. 
Ламінарні течії та теплообмін у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання : автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.17.08 / Л.М. Ульєв ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2008. — 39 с. — укp.

Обгрунтовано наукові засади й інженерні методи розрахунку гідромеханічних і теплообмінних процесів у ламінарних плинах рідких систем у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання. Розроблено класифікацію співвісних конічних каналів. Вирішено проблему повзучого плину й плину з характерною інерційною силою в співвісних конічних каналах. Задачі дифузорної та конфузорної течій у співвісних конічних каналах із загальною вершиною меж розв'язано в сферичних координатах, а у співвісних конічних каналах постійної й змінної ширини з рознесеними вершинами меж - у біконічних координатах, для яких одержано рівняння руху рідини, записані в напругах. Обгрунтовано шляхи вирішення проблеми ламінарного плину в'язкої й аномально в'язкої рідини в апроксимуючих секторіальних каналах і визначено умови згоди розв'язків у секторіальних і співвісних конічних каналах. Розв'язано задачі розвитку ламінарних течій у співвісних конічних дифузорах, визначено довжину початкової гідродинамічної ділянки й входове виправлення тиску. Знайдено умови виникнення зон зі зворотним плином. Науково обгрунтовано інженерні методи розрахунку основних параметрів ламінарних течій у співвісних конічних каналах хіміко-технологічного обладнання. Вирішено проблему ламінарного конвективного теплообміну в співвісних конічних каналах із граничними умовами, заданими кусково-диференційованими функціями й умовами третього роду. Для умов першого роду знайдено прості вирази для інженерного розрахунку довжини початкової термічної ділянки. Зазначено, що відмінною рисою одержаних розв'язків є їх розкладання на два різні набори власних функцій, кожен з яких має свої власні числа.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Л11-5-01 +
Шифр НБУВ: РА356609


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського