Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=2008092600244220080926002442<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Мамешин В.С. 
Удосконалення технології рідкофазного відновлення на основі дослідження гідродинаміки ванни методом холодного моделювання : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.02 / В.С. Мамешин ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Уточнено механізм фізико-хімічної взаємодії вугільних часток зі шлаками у процесі рідкофазного відновлення під час перемішування шлакової ванни барботажним дуттям за рахунок зовнішнього джерела газу. На підставі термодинамічних і кінетичних розрахунків показано, що основна частина заліза відновлюється твердим вуглецем за одностадійною (контактною) схемою у газо-шлако-вугільній суспензії, розташованої у верхньому шарі шлакової ванни. Визначено гідродинамічну структуру рідкої ванни агрегату рідкофазного відновлення "Romelt". Установлено, що ванна складається з комірок барботажу, які ініціюються горизонтальними газовими струменями, що вдмухуються в об'єм шлакової ванни. За цього горизонтальний газовий струмінь в об'ємі рідини можна розглядати як лінійне джерело бартобажу. Установлено динаміку формування горизонтального газового струменю в рідині під час продувки під рівень. Визначено основні параметри зони продувки та барботажних комірок. Виявлено, що у зоні виходу барботуючого газу, шлако-вугільна суспензія відтискується у зону спадних потоків барботажних комірок і займає не більше половини площі дзеркала шлакової ванни. Проаналізовано роботу агрегата "Romelt" на базі математичних моделей проточного реактору безперервної дії. Доведено, що барботажну зону можна розглядати у аспекті моделі проточного реактору ідеального змішування, а ванну - описати як модель проточного реактору ідеального витиснення.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.03-14 +
Шифр НБУВ: РА358081


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського