Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124017135<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Сулік Р.В. 
Клініко-інструментальна характеристика і лікування хворих з атеротромботичним і кардіоемболічним підтипами ішемічного інсульту : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.15 / Р.В. Сулік ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Одержано дані стосовно взаємозв'язку між клінічними, структурними, гемодинамічними змінами у хворих у гострому періоді півкульового інфаркту мозку (ІМ) атеротромботичного (АТ) і кардіоемболічного (КЕ) генезу. Вивчено динаміку параметрів церебрального кровообігу та біоелектричної активності мозку у відновному періоді. Проведено комплексне зіставлення даних ультразвукової доплерографії (УЗДГ), ультразвукового дуплексного сканування (УЗДС), нейровізуалізаційних (МРТ) та електрофізіологічних методів дослідження (ЕЕГ) та нейропсихологічних показників у гострому та відновному періодах півкульового ішемічного інсульту різного генезу та показано їх вплив на динаміку неврологічного дефіциту. Систематизовано доплерографічні показники у гострому періоді півкульового ішемічного інсульту з виокремленням характерних доплерографічних патернів для атеротромботичного та кардіоемболічного варіантів. Визначено короткострокову прогностичну цінність кожної з методик (УЗДГ, МРТ) обстеження у разі випадків різного генезу інфаркту мозку. Запропоновано інтегральний індекс тяжкості (ІІТ) як найбільш інформативний показник короткострокового прогнозу неврологічного дефіциту (на 21-у добу захворювання) за атеротромботичного та кардіоемболічного підтипів ішемічного інсульту. На підставі клініко-інструментальних показників розроблено методику діагностики неврологічного дефіциту у ранньому гострому періоді ішемічного інсульту та методики короткострокового прогнозу для атеротромботичного і кардіоемболічного підтипів ішемічного інсульту. Запропоновано використовувати ЕЕГ дослідження з визначенням індексу мозкової симетрії (BSI) як найбільш інформативну методику для вивчення динаміки неврологічного дефіциту у відновному періоді атеротромботичного та кардіоемболічного інфаркту мозку. Проведено оцінку впливу терапії нейрометаболітом "Болюси Хуато" на швидкість і якість відновлення пацієнтів з АТ і КЕ генезом півкульового ішемічного інсульту у цьому періоді.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-5 +
Шифр НБУВ: РА353323


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського