Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124017237<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Логвінова О.Л. 
Клініко-параклінічна характеристика та особливості перебігу гострого бронхіту у дітей на сучасному етапі : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / О.Л. Логвінова ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Визначено чинники ризику формування гострого бронхіту тривалого перебігу (ГБТП). Виявлено, що для ГБТП у дітей характерною є морфологічна перебудова макрофагів трахеобронхіального дерева та їх функціональна неспроможність на тлі помірного ступеня запальних змін. Уперше доведено наявність диспластичних змін епітеліальних клітин у таких дітей та проведено їх опис залежно від класифікації. Визначено, що у переважній кількості хворих на ГБТП наявні підвищення в'язкості та більш кисла реакція секрету. Доведено взаємозв'язок між тривалістю перебігу гострого бронхіту та наявністю аномалій будови і дискінезією бронхіального дерева, виявлених за результатами бронхоскопії. Визначено зв'язок між чинниками, даними клініки, ендобронхіальними змінами та особливостями складу бронхоальвеолярного лаважу в дітей з ГБТП. Установлено, що аналіз бактеріального дослідження мазків з носоглотки та мокротиння не є інформативним у хворих на ГБТП, що обумовлює вагомість проведення бронхоскопії у цих дітей. Науково обгрунтовано та запропоновано математичну модель індивідуального прогнозування гострого бронхіту тривалого перебігу в дітей. Розроблено спосіб оцінювання дисфункції місцевого імунітету, який полягає у визначенні фагоцитарного й опсонічного числа макрофагів бронхоальвеолярного лаважу в дітей.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.201.1-3 +
Шифр НБУВ: РА341199


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського