Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124017367<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Сєрний О.В. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування методів лікування позалікарняних пневмоній з ускладненнями у дітей раннього віку : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / О.В. Сєрний ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

У дітей раннього віку у динаміці лікування ускладнених форм позалікарняних пневмоній уперше залежно від термінів захворювання та госпіталізації визначено особливості змін показників формених елементів периферичної крові, білкового обміну, ферментів системи, кислотно-основної рівноваги, окремих показників імунітету та концентрації фактора некрозу пухлин і його розчинних рецепторів. Установлено, що зміни метаболізму у зазначеного контингенту хворих дітей залежать від клінічних і параклінічних ознак хвороби та порушень функціонального стану природних систем детоксикації організму, утворень проміжних продуктів протеолізу - пептидів середньої молекулярної маси, здатних пошкоджувати різні органи, зокрема тканинні структури легень. На фоні вираженої ендотоксемії у хворих дітей відбувається дисбаланс клітинної та гуморальної ланок імунної системи у бік гіпоімунного стану з підвищенням утворення циркулювальних імунних комплексів, що відображає високу активність запального процесу у легенях. Доведено, що показники функціонування системи фактора некрозу пухлин та його розчинних рецепторів доцільно використовувати для прогнозування перебігу тяжкої позалікарняної пневмонії з ускладненнями в дітей раннього віку. Патогенетично обгрунтовано доцільність диференційованого застосування методів неспецифічної детоксикації у комплексному лікуванні ускладненої пневмонії з тяжким перебігом у дітей раннього віку, які позитивно впливають на зменшення клінічних ознак хвороби та прискорення одужання. Показано, що за реакціями адаптації щодо лейкограми в таких дітей можна визначати адекватність проведеного лікування, його вплив на пристосувальні реакції, що обумовлюють значною мірою динаміку захворювання організму та вирішення питання стосовно терміну виписки хворого зі стаціонару.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.301.1-5 +
Шифр НБУВ: РА346411


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського