Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124021405<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Пантєлєєва Н.М. 
Метод синтезу цифрових пристроїв за умовами надійності на основі альтернативних форм представлення інформації : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Н.М. Пантєлєєва ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. — К., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

Запропоновано поняття базової групи; класифікацію структурних кодів на основі базових груп; альтернативні структурні коди; характеристики для оцінки властивостей структурних кодів; поняття підмножини пріоритетів; показники оцінки потужності підмножин пріоритетів, класифікацію альтернативних форм представлення логічних функцій на основі підмножин пріоритетів. Розроблено матрично-аналітичний метод синтезу структурних кодів; математичний апарат розрахунку характеристичних оцінок структурних кодів та визначення систем обчислення; метод перетворення, контролю та корекції інформації в альтернативних структурних кодах; алгоритм виявлення та виправлення помилок під час реконфігурації інформації; метод мінімізації логічних функцій у формі поліномів Ріда - Мюллера; розв'язання класичної задачі мінімізації логічних функцій у формі поліномів Жегалкіна шляхом зведення її до задачі лінійного програмування; метод синтезу цифрових пристроїв за умовами надійності; функціональну схему арифметико-логічного пристрою мікропроцесорної системи, як практичну реалізацію запропонованого методу. Центральними процедурами методу синтезу цифрових пристроїв за умовами надійності є: вибір базової групи та синтез структурних кодів на її основі та вибір форм представлення логічних функцій. Відзначено, що реалізація методу дає змогу розширити кількість форм представлення інформації для створення гнучкої відмовостійкої системи керування, яка має реконфігуровану інформаційну структуру, здатність адаптації до розв'язуваних задач і моделі помилок. Ефективність запропонованого методу синтезу цифрових пристроїв обгрунтовано результатами теоретичних розрахунків, що показали можливість підвищення ймовірності безвідмовної роботи схемолітичної реалізації до 25 %.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-01 +
Шифр НБУВ: РА326629


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського