Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124023924<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Карташов Л.Є. 
Моделювання гнучких виробничих систем з часовим резервуванням : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.20 / Л.Є. Карташов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 20 с. — укp.

Побудовано напівмарківську модель функціонування виробничої комірки, яка забезпечується постійним часовим резервом (ділянки гнучких асинхронних автоматизованих ліній (ГААЛ)), що дозволяє визначити у загальному вигляді функції розподілу часів напрацювання на відмови та відновлення ділянки у цілому, тобто еквівалентно замінити його найпростішим елементом, що має два факторних стани. Розроблено математичну модель однопотокової багатофазної синхронної автоматизованої лінії, що дозволяє у процесі моделювання ГААЛ заміняти синхронні ділянки однією еквівалентною коміркою. Розв'язано задачу математичного опису функціонування накопичувальних елементів автоматизованих ліній на базі дифузійної апроксимації для системи G/G/1/N для стаціонарного та перехідного режимів, що дозволяє визначити середню довжину черги, а також часовий об'єм запасу, який забезпечує накопичувач. На базі ітераційного алгоритму побудовано напівмарківську модель однопотокової ГААЛ, що оперує функціями розподілу (ФР) параметрів надійності її елементів загального виду, що дозволяє враховувати горизонтальні та вертикальні зв'язки, обчислювати ФР довжин черг і середні значення довжин черг у накопичувачах, еквівалентно замінювати лінію найпростішим елементом з визначенням ФР часу його відновлення та напрацювання на відмову, а також часу обслуговування, що дозволяє визначати продуктивність лінії з урахуванням надійності її елементів. У рамках задачі оперативного планування виробницва запропоновано модель планування виробництва з постійним фондом робочої сили. Наведена модель дає змогу визначити мінімум витрат функціонування ГААЛ, взаємопов'заних з оплатою праці постійних співробітників і використанням міжопераційних накопичувачів, а також оцінити економічну доцільність збільшення місткостей міжопераційних накопичувачів, які використовуються у ГААЛ, з метою досягнення заданої продуктивності.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: З965,5-01 +
Шифр НБУВ: РА341369


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського