Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124025398<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Чертков Д.Д. 
Наукове обгрунтування маловитратної технології виробництва продукції свинарства в Україні : Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.02.04 / Д.Д. Чертков ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 40 с.: рис. — укp.

Розроблено маловитратну технологію виробництва продукції свинарства та технологічне обладнання для однофазного вирощування свиней у неопалювальних приміщеннях, а саме: свиноматок холостих, порослих, поросят-сисунів, відлучених поросят на дорощуванні, ремонтного та племінного молодняку, відгодівельного поголів'я свиней у цехах відтворення та поросу, а також кнурців до 7 - 8-місячного віку. Запропоновано систему диференційованої годівлі свиней за умов маловитратної технології однофазного їх вирощування з урахуванням живої маси, віку, фізіологічного стану, формування молочності, інтенсивності росту приплоду в неопалювальних приміщеннях. Впровадження нової маловитратної технології за умов однофазного вирощування свиней на підстилці з соломи з піщаною основою у неопалювальних приміщеннях дозволило знизити вміст аміаку в 4,2 раза та сірководню в 20,9 разів; мікробну забрудненість - у 1,7 раза у порівнянні з традиційною технологією; зменшити витрати корму на 1 кг приросту до 2,8 - 3,2 к. од.; фонд заробітної платні - в 2 - 3 рази, вартість електроенерегії - в 7 - 8 разів. Застосування розробленої технології забезпечує розв'зання проблеми утилізації рідкого гною у свинарстві, підвищення навантаження на оператора-свинаря у цеху відворення свиноматок у 3 - 5 разів, молодняку на дорощуванні та відгодівлі - в 5 - 7 разів у порівнянні з традиційною технологією. Використання маловитратної технології за умов диференційованої годівлі свиней дозволило підвищити статеву активність корів і свиноматок на 10 - 12 %; запліднюваність свиноматок - 5 - 10 % кількість опоросів - на 11,1 %, масу гнізда за народження - на 11,9 %; середню живу масу поросят у 21-й день - на 13,1 %, молочність свиноматок - на 27,8 %, кількість поросят за відлучення у 60-денному віці - на 28,2 %, середню живу масу за відлучення - на 14,2 %, масу гнізда під час відлучення - на 15,5 % і збереженість приплоду - на 12,8 %.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-455.4 +
Шифр НБУВ: РА350816


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського