Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124027493<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Рубель А.О. 
Обгрунтування стійкого руху посудини у провідниках посиленого армування ствола шахтних підйомних установок : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.06 / А.О. Рубель ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання визначення стійких режимів руху посудин (переважно скіпів) у провідниках дискретно посиленого армування ствола шахтних підйомних установок. Обгрунтовано актуальність удосконалення устаткування ствола, зокрема жорсткого армування. Досліджено стійкі режими руху посудини у провідниках посиленого армування ствола і розроблено математичну модель. Проаналізовано модель та складено програму в оболонці Delphi для ЕОМ щодо встановлення "функції жорсткості" періодично посиленого провідника. Розроблено алгоритм визначення областей стійких розв'язків диференціального рівняння, з описом руху підйомної посудини у провідниках жорсткого армування ствола, за різних схем посилення армування, запропоновано програму для ЕОМ. Здійснено аналіз і вибір на підставі отриманих даних найбільш економічно раціональних схем розподілу ділянок з посиленими провідниками армування, зі значенням рівня зниження динамічного навантаження армування у порівнянні з непосиленим армуванням. Висвітлено конструкції підвищення жорсткості провідника у лобовому і бічному напрямках, застосованих для діючих вертикальних стволів та закладених знову. Описано методику розрахунку посиленого армування на додаток до існуючої методики розрахунку жорсткого армування вертикальних стволів.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: И166-53-042
Шифр НБУВ: РА319416 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського