Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124028831<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Чиньба О.В. 
Оптимізація хірургічного лікування рецидивних пахвинних гриж : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / О.В. Чиньба ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше на підставі вивчення морфологічного стану м'язово-апоневротичних структур пахвинної ділянки у разі первинних рецидивних пахвинних гриж встановлено наявність вираженої атрофії та дегенерації у цих тканинах, а у випадку багаторазово рецидивуючих пахвинних гриж - сильно вираженої атрофії та дегенерації. На підставі оцінки ступеня атрофічної дегенерації опорних тканин пахвинної ділянки вперше встановлено критерії вибору способу пахвинної герніопластики за різних видів рецидивних пахвинних гриж. Доведено, що у разі первинних рецидивів пахвинних гриж найбільш ефективною є комбінована герніопластика без натягу тканин з використанням ритонеальної алогерніопластики доступом через пахвинний канал. Експериментально обгрунтовано вибір допоміжного пластичного матеріалу для герніопластики у разі рецедивних пахвинних гриж. Доведено, що оптимальним допоміжним пластичним матеріалом є поліпропіленова сітка, яка забезпечує механічну міцність та не викликає значної запальної тканинної реакції. Розроблено новий спосіб хірургічного лікування рецидивних пахвинних гриж у разі вираженої атрофічної дегенерації опорних тканин з використанням допоміжного пластичного матеріалу, що знижує частоту повторних рецидивів. З метою зниження частоти повторних рецидивів розроблено новий спосіб хірургічного лікування рецидивних пахвинних гриж зі зруйнованою пахвинною зв'язкою, який передбачає укріплення задньої стінки пахвинного каналу шляхом преперитонеального розміщення допоміжного пластичного матеріалу та відтворення пахвинної зв'язки шляхом фіксації його до лобкового горбка, а зв'язки Купера та до окістя переднього верхнього крила здухвинної кістки.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.463.054.3 +
Шифр НБУВ: РА351173


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського