Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124031228<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Попович Я.В. 
Особливості перебігу та лікування негоспітальної пневмонії на стаціонарному етапі з урахуванням клініко-етіологічних факторів : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.27 / Я.В. Попович ; Крим. республікан. НДІ фіз. методів лікування та мед. кліматології ім. І.М.Сєченова. — Ялта, 2007. — 20 с.: рис. — укp.

Установлено, що 20 % пацієнтів з негоспітальною пневмонією (НП) госпіталізуються з приводу соціальних обставин, а тривалість перебування їх у відділенні є практично однаковою у порівнянні з хворими, госпіталізованими за тяжкістю перебігу захворювання. Лікування пацієнтів II групи негоспітальної пневмонії є однаково ефективне за перорального прийому амоксцилін/клавуланату та за парентерального введення антибактеріальних препаратів. За умов лікування пацієнтів з НП у разі його нетяжкого перебігу, які потребують госпіталізації до стаціонару, високоефективною є ступінчаста монотерапія амоксицилін/клавуланатом - 91,7 %. Виявлено, що етіологічний агент НП частіше виявляється у хворих, які потребують госпіталізації (47,9 %), ніж у пацієнтів, які можуть лікуватися за амбулаторних умов (27,3 %). S. pneumoniae є превалюючим серед етіопатогенів - 31,5 %. Щодо основних збудників НП мають хорошу активність інгібіторзахищені амінопеніцилін та макролідин, дещо нижу - цефтріаксон. Високу активність проявили респіраторні фторхіноліни IV покоління.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.301.1 + Р412.301.1
Шифр НБУВ: РА348835


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського