Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124034947<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Рагузіна Л.Ю. 
Поезія Л.Ферлінгетті в контексті творчості бітників : Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.04 / Л.Ю. Рагузіна ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження літературної творчості одного з найвідоміших американських поетів-бітників другої половини XX ст. Л.Ферлінгетті. Аналіз творчих пошуків митця здійснено у контексті вивчення літератури бітницького руху. Простежено художню еволюцію поета в аспекті відкриття нових форм художньої виразності, поетичної техніки, образно-стильових реєстрів, що надавали експериментальним творам бітників особливо експресивних та сугестивних характеристик. Акцентовано увагу на філософських засадах бітниківської системи художнього мислення Л.Ферлінгетті, визначено закономірності формування його творчої системи. Виявлено типологічні риси творчості митця, спільні з іншими поетами-бітниками. Проаналізовано художньо-естетичні реєстри поетичного мислення Л.Ферлінгетті, зокрема специфіку творення художнього образу, прагнення до експериментаторства, пошук нової поетичної мови, можливий зв'язок з живописом і музикою. Досліджено еволюцію творчої концепції митця, яка характеризується протистоянням індивіда технократичному суспільству. Обгрунтовано комлексний підхід щодо аналізу його поетичного новаторства як специфічного естетико-художнього явища, сформованого на базі особливої системи світобачення та світовідчуття, втіленого у надзвичайно оригінальних формах художньої виразності, що розглядали найбільш суттєві філософські питання людського буття.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(7СПО)-30 + Ш5(7СПО)-4 Ферлінгетті Л. 535 +
Шифр НБУВ: РА342598


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського