Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124036615<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Прилипко С.М. 
Предмет права соціального забезпечення : Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.05 / С.М. Прилипко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 47 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми соціального забезпечення громадян України. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства про соціальне забезпечення. Розроблено нові концептуальні підходи щодо визначення сфери дії та предмета права соціального забезпечення. Конкретизовано модель структуризації правовідносин, що виникають з приводу соціального забезпечення. Особливу увагу приділено вивченню пенсійних правовідносин. Розкрито сутність поняття права соціального забезпечення. На підставі аналізу співвідношення приватного та публічного права визначено його місце в системі права. Обгрунтовано доцільність введення соціального права. З урахуванням специфіки соціально-економічних процесів, що відбуваються в Україні, встановлено особливості правового регулювання права соціального забезпечення. Сформульовано визначення організаційно-правових форм соціального забезпечення, розкрито сутність і характерні особливості загальнообов'язкового державного соціального страхування як основної організаційно-правової форми соціального забезпечення громадян України. Розкрито зміст понять "соціальна політика" та "соціальне забезпечення". Визначено сутність та особливості гарантій у соціальній сфері, обгрунтовано необхідність розробки та впровадження соціального бюджету як гарантії реалізації конституційного права на соціальне забезпечення. Внесено пропозиції про прийняття Законів України "Про соціальну політику" та "Про соціальний бюджет". Обгрунтовано доцільність створення єдиного Національного фонду соціального страхування як одного з засобів удосконалення управління та покращання соціального забезпечення. Показано доцільність використання принципу солідарності під час розробки нових законодавчих положень. Наведено характеристику соціального ризику як підстави соціального забезпечення. Визначено основні напрями стратегії розвитку законодавства про соціальне забезпечення й обгрунтовано необхідність його кодифікації.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)6-01 +
Шифр НБУВ: РА350552


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського