Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124040719<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Кондратюк В.А. 
Рентгенохірургічне лікування гіперспленізму : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / В.А. Кондратюк ; АМН України. Ін-т хірургії та трансплантології. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Встановлено, що у разі гіперспленізму емболізація селезінкової артерії призводить до пригнічення патологічної функції селезінки поряд з достовірним збереженням імунологічних функцій. Розроблено концепцію етапності проведення емболізації великої площі селезінкової паренхіми. Удосконалено методи паренхіматозної та паренхіматозно-стовбурової емболізації селезінкової артерії. Доведено, що найбільш ефективним методом рентгенохірургічного лікування первинного гіперспленізму є етапна паренхіматозна емболізація селезінкової артерії. У випадку вторинного гіперспленізму найбільший лікувальний ефект виявлено за умов застосування хронічної паренхіматозно-стовбурової емболізації селезінкової артерії. Вперше сформульовано положення, що інфаркт селезінки після рентгенохірургічних втручань є не ускладненням операції, а закономірною реакцією селезінки на втручання. Доведено, що у хворих на портальну гіпертензію та варикозне розширення вен стравоходу та шлунка одночасна емболізація селезінкової та лівої шлункової артерії призводить до зменшення кровоплину селезінковою веною та артеріального припливу у варикозно розширені вени стравоходу та шлунка - це призводить до декомпресії варикозних вузлів і зменшення ризику виникнення стравоходно-шлункових кровотеч.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.804
Шифр НБУВ: РА318441 Пошук видання у каталогах НБУВ 

 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського