Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124040724<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Кузьмов А.В. 
Реологічна модель спікання порошкових матеріалів з бімодальним розподілом пор в умовах кінематичних обмежень та додаткових навантажень : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.06 / А.В. Кузьмов ; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Створено теоретичну методологію, яка дає змогу дослідити еволюцію бімодальної пористої структури у реальних макроскопічних тілах під час спікання з урахуванням неоднорідностей, прикладених зовнішніх сил і кінематичних обмежень. Базуючись на теоретичних концепціях сучасної мікромеханіки, розроблено замкнену реологічну теорію спікання біпористого середовища, яка передбачає врахування значень внутрішніх параметрів стану, що характеризують структуру порового простору, а саме: вміст пор певного розміру та для кожного з цих параметрів сформульовано рівняння еволюції, які узгоджуються зі структурою біпористого тіла та законом збереження маси. З використанням розробленої континуальної теорії спікання біпористих матеріалів за допомогою комп'ютерного моделювання досліджено процеси спікання за одновісного навантаження агломерованих порошків і одержання багатошарових градієнтних фільтруючих матеріалів з порошку сталі ШХ15 за методом сухого радіально-ізостатичного пресування з подальшим спіканням. Показано, що бімодальна пориста структура може бути джерелом генерування дефектів під час спікання, якщо певні ділянки межі не є вільними. Удосконалено технологічний процес одержання багатошарових пористих проникливих матеріалів, за яким використовуються порошки сталі ШХ15.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.45-1 +
Шифр НБУВ: РА354764


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського