Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124041284<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Матвієнко П.В. 
Розвиток грошово-кредитних відносин у трансформаційній економіці України : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / П.В. Матвієнко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Зауважено, що грошово-кредитні відносини поступово витісняють грошово-емісійні, що базуються на емісійному покритті дефіциту держбюджету. Відзначено, що вдосконалення цих відносин є основою безінфляційного розвитку економіки та підвищення рівня її монетизації. Запропоновано розраховувати монетизацію за "довгими" та "короткими" грошима, що дає змогу більш точно визначити ступінь розвитку грошово-кредитних відносин у країні. Розроблено конкретний механізм цього розвитку шляхом рейтингування інвестиційних проектів за групою показників на рівні банку, оцінки інвестиційної привабливості регіонів і галузей економіки, запровадження індивідуальних нормативів для банків, які активно кредитують економіку країни. Наведено систему заходів для досягнення відповідності між процентними ставками за довгостроковими ресурсами і кредитами банків. Удосконалено банківську систему як інституціональну базу для розвитку грошово-кредитних відносин завдяки оптимізації організаційної структури банків, використанню нових підходів до оцінки діяльності банків та системі їх рейтингування за групою показників, розрахунках концентрації установ банків за регіонами України. Обгрунтовано важливість підтримання високої ліквідності та платоспроможності банків у розвитку грошово-кредитних відносин у країні.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.1 +
Шифр НБУВ: РА328920


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського