Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124048051<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Мамуня Є.П. 
Структура і властивості полімерних композицій з електропровідними наповнювачами : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.19 / Є.П. Мамуня ; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. — К., 2003. — 36 с.: рис. — укp.

Визначено основні закономірності формування структури провідної фази в полімерних композиціях, що містять електропровідні наповнювачі, встановлено взаємозв'язок структурної організації з електричними, реологічними та теплофізичними характеристиками наповнених полімерних систем. Узагальнено результати комплексних досліджень електропровідності систем з вуглецевими та металевими наповнювачами, досліджено вплив міжфазних взаємодій полімер - наповнювач на перколяційні ефекти у вуглецьнаповнених полімерних системах та вивчено процеси утворення впорядкованої провідної фази в полімерній матриці на базі бінарних сумішей полімерів, створено фізичну модель для опису ефектів локалізації наповнювача в одній з полімерних фаз і на базі бінарних сумішей полімерів створено фізичну модель для опису ефектів локалізації наповнювача в одній з полімерних фаз і на міжфазній границі. Запропоновано кількісний опис в таких системах за допомогою рівняння, що включає параметри міжфазної взаємодії полімерна матриця - наповнювач. На основі результатів дослідження структури сегрегованих систем зроблено висновок стосовно взаємозалежності процесу їх формування з виникненням провідності в системі, на підставі чого побудовано геометричну модель сегрегованої системи та надано кількісні співвідношення між порогом перколяції та параметрами каркасу наповнювача. За результатами вивчення металонаповнених систем з гетерогенною полімерною матрицею показано можливість виникнення провідності за аномально низької величини порогу перколяції. Запропоновано структурну модель, що пояснює особливості електропереносу високою локальною концентрацією наповнювача, який формує провідну фазу в одному з полімерних компонентів матриці. Завдяки дослідженню реологічних характеристик наповнених систем виявлено двостадійний характер формування нескінченого провідного кластера з виникненням непровідної коагуляційної структури вуглецевого наповнювача, що передує утворенню провідного кластера та не залежить від віку полімеру та яка в подальшому трансформується в конденсаційну структуру з фазовим контактом частинок, що забезпечує провідність і залежить від типу полімерної матриці.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.6 +
Шифр НБУВ: РА324757


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського