Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081124051345<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Башмаков О.М. 
Удосконалення методів розрахунку, конструювання та впровадження механічного обладнання установок десульфурації чавуну : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.08 / О.М. Башмаков ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 21 с. — укp.

Одержано аналітичні залежності, які дозволяють визначати характер зміни навантажень, що діють на фурму, їх абсолютні значення та встановлено взаємозв'язок між статичним тиском рідкого розплаву, тиском парогазової суміші у випарній камері та тиском транспортуючого газу. Розроблено математичну модель приводу фурми, дослідження динамічних процесів. Показано, що застосування у приводі гнучкого зворотного зв'язку з нижньою пружною опорою гарантує роботу приводу з постійно натягнутою ланцюговою передачею та спричиняє появу ривків. Це дозволило визначити величини та характер зміни зусиль у гілках ланцюгової передачі приводу зі зворотнім зв'язком, без нього, а також опорних реакцій у колісних парах каретки. На підставі результатів експериментальних досліджень установлено, що технологічні навантаження, які діють на фурму та її привід під час десульфурації, мають динамічних характер і залежать від масової швидкості подачі магнію, тиску транспортуючого газу та глибини занурення фурми, їх величина змінюється у межах 60,0 - 90,0 кН, а частота коливань - від 3,0 до 5,0 Гц. Показано, що за діючих співвідношень частот вимушених і власних коливань, поява резонансних явищ під час роботи обладнання виключена. Розроблено теоретично обгрунтовану методику розрахунку, на базі якої створено оригінальну конструкцію механізму фіксації фурми у її робочому стані, що дало змогу суттєво зменшити вимушені коливання фурми під час дуття, а також уникнути дії цих коливань на металоконструкції естакади. На підставі аналізу різних промислових ситуацій теоретично обгрунтовано й одержано аналітичні залежності, які дозволяють на стадії проектування визначити ступінь стійкості різних конструктивних варіантів пристрою введення фурми у розплав, а також визначати їх основні конструктивні параметри.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: К323.103-141 + К323.105.06-5-02 +
Шифр НБУВ: РА356670


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського