Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20081211000830<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Сербін А.В. 
Статистика поля в зоні Френеля круглої сфокусованої апертури : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / А.В. Сербін ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

Удосконалено статистичну теорію антен (СТА) для зони Френеля круглої сфокусованої та несфокусованої апертури. Визначено середню інтенсивність поля у зоні Френеля круглої апертури для довільних відстаней факусування та довільних значень статистичних параметрів флуктуацій (дисперсій і радіусів кореляції). Знайдено аналітичні вирази для параметрів, що характеризують поздовжній розподіл середньої інтенсивності: поздовжнього розміру фокальної плями; величини та координати головного максимуму; значення її зміщення відносно фокуса; положення та рівня побічних максимумів. Досліджено особливості поздовжнього розподілу середньої інтенсивності елетромагнітного поля у зоні Френеля сфокусованих і несфокусованих круглих апертур за наявності флуктуацій фази джерел різного походження. Встановлено основні відмінності від характеру розподілу середньої інтенсивності лінійних випромінювальних систем. Досліджено флуктуації амплітуди та фази поля в зоні Френеля круглої сфокусованої апертури, а також флуктуації координат точки максимальної інтенсивності поля за наявності випадкових фазових помилок. Одержано вирази для дисперсій флуктуацій зазначених величин на фокальній сфері й уздовж фокальної осі для малих помилок і довільних значень їх радіуса кореляції та відстаней фокусування. Сформульовано вирази для елементів кореляційної матриці флуктуацій поля у зоні Френеля. Досліджено особливості кореляційних властивостей поля в зоні Френеля. Для ряду окремих випадків (малих помилок і радіусів кореляції) одержано в явному вигляді прості вирази для кореляційних і взаємних кореляційних флуктуацій уявного та дійсного компонентів, а також амплітуди та фази поля. Проведено оцінювання впливу випадкових фазових помилок в амлітудно-фазовому розподілі передавальної антени на ефективність тракту безпроводової передачі енергії. Виявлено статистичні ефекти, що обумовлюють найбільше зниження к.к.д. тракту, встановлено вимоги щодо допусків на точність виготовлення профілю дзеркала передавальної антени, вибору її розміру та приймальної антени-ректени, а також відстані між ними.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.4-01 +
Шифр НБУВ: РА358309


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського