Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=2009020300227820090203002278<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Єршов С.В. 
Розвиток теорії напружено-деформованого стану металу при прокатуванні крупних круглих профілів зі зниженими тріщиностворенням у системах сортових калібрів : автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / С.В. Єршов ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 33 с. — укp.

Розроблено нові підходи до розробки методів розрахунку процесів прокатки у калібрах з використанням основних положень теорії пластичності та варіаційних принципів механіки суцільних середовищ. Дані методики дозволяють виконувати вірогідне прогнозування напружено-деформованого стану (НДС) металу під час прокатки за умов значної нерівномірності деформації за шириною та висотою осередків деформування. За цього є можливим моделювання плину металу з його гарантованою нестисливістю. Проведено комплекс експериментальних досліджень з метою визначення впливу умов тертя на контакті, а також температури прокату на плин металу за умов нерівномірної деформації. Визначено межі застосовності існуючих способів урахування контактних умов за сортового прокатування профілів. Проаналізовано різні підходи до введення в математичні моделі механічних властивостей матеріалу, що обробляється, та різних видів варіаційних функціоналів на точність визначення параметрів плину металу в калібрах з різним ступенем нерівномірності деформації. Визначено кращі способи розв'язання деформаційних задач, які забезпечують високу точність визначення інтегральних показників процесу прокатування профілів у калібрах. Досліджено НДС стан для широкого сортаменту великих сортових профілів за умов спільного впливу на нерівномірний плин металу форми калібру, геометрії вихідних заготовок і нерівномірності температурних полів профілю, спостережених на практиці. Встановлено закономірності формування НДС профілю в усіх ділянках складних осередків деформації, включаючи позаконтактні зони. Визначено технологічні фактори, які є причиною руйнування поверхневого шару прокату. З використанням результатів дослідження вдосконалено технології виробництва великих круглих профілів.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-11 +
Шифр НБУВ: РА359833


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського