Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20090603003249<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Доніч С.Г. 
Чинники ризику і прогнозування загострень бронхіальної астми на амбулаторному етапі лікування : автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.27 / С.Г. Доніч ; Крим. республік. установа "Н.-д. ін-т фіз. методів лікування та мед. кліматології ім. І.М.Сєченова". — Ялта, 2008. — 42 с. — укp.

Вперше запропоновано модель організації ведення хворих на бронхіальну астму (БА) за умов пульмонологічного лікувально-реабілітаційного центру. Встановлено, що інгаляційні глюкортикостероїди, застосовані за допомогою небулайзеру у порівнянні з пероральним преднізолоном, більш безпечні та мають однакову високу клініко-функціональну ефективність. Виявлено чинники, які визначають на етапі амбулаторного лікування (АЛ) наслідки лікування БА (контрольований, частково контрольований і неконтрольований перебіг захворювання), визначено чинники ризику загострення БА на етапі АЛ. Вперше розроблено математичну модель пронозування двох періодів (загострення та без загострення) перебігу БА. На підставі використання стандартних процедур до формалізації медичних даних, технології збору, введення, збереження та перетворення медичної інформації вперше розроблено автоматизований модуль прогнозування періодів перебігу та наслідків лікування БА на етапі АЛ, який можна використовувати як фрагмент спеціалізованої медичної інформаційної системи або автоматизованого робочого місця лікаря-пульмонолога. З'ясовано роль відношення хворих на БА до лікування у формуванні періодів перебігу, наслідків лікування та якості їх життя. Розроблено нові організаційні заходи, які дозволяють сформувати позитивне відношення хворих до лікарської терапії на етапі АЛ. Уточнено чинники, які визначають якість життя (ЯЖ) хворих на БА на етапі АЛ. Доповнено існуючі уявлення про зміну ЯЖ хворих на БА залежно від періодів перебігу та варіантів наслідку лікування захворювання на амбулаторному етапі. Обгрунтовано умови організації лікування на етапі АЛ, які формують ЯЖ хворих на БА.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р412.202-5 +
Шифр НБУВ: РА361245


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського