Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20090625000538<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Бабочкіна Ю.Д. 
Закономірності формування та напрямки підвищення сталості землеробства в підприємствах Півдня України : автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.Д. Бабочкіна ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше обгрунтовано систему індикаторів сталого розвитку землеробства, адаптовану до специфічних умов функціонування підприємств Півдня України, в якій розглянуто економічні, екологічні та соціальні аспекти їх діяльності. Розроблено диференціацію адміністративних районів Запорізької області за рівнем сталості та виявлено вплив грунтово-кліматичних умов на розвиток галузі. Запропоновано визначення поняття "стале сільське господарство", що поряд зі стабільністю виробництва передбачає його ведення за загальними принципами сталого розвитку. Обгрунтовано методичний підхід щодо комплексного оцінювання динаміки показникі в виробництва сільськогосподарських культур, в якому запропоновано розглядати поряд з коливаннями показників їх середній розмір, тенденції зміни та прояви циклічності. Розроблено методичний підхід щодо визначення раціонального співвідношення рослинництва та тваринництва в підприємстві з використанням ефекту взаємокомпенсації коливань однієї галузі іншою. Розглянуто економічні аспекти сталості землеробства з урахуванням чинника нестабільності аграрного ринку України. Висвітлено позитивний вплив підвищення інтенсивності сільськогосподарського виробництва на стабільність урожаїв. Досліджено вплив природно-кліматичних факторів на сталість виробництва й урожайність сільськогосподарських культур з урахуванням змін клімату у даному регіоні.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР7)320 +
Шифр НБУВ: РА362946


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського