Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20090728001364<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Волков С.Л. 
Синтез та аналіз сигнатур сигналів для радіосистем з кодовим розділенням каналів : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / С.Л. Волков ; Держ. п-во "Укр. НДІ зв'язку". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено та досліджено методи формування та синтезу сигнатур сигналів для використання їх у системах радіотехніки та телекомунікацій, оцінено ефективність їх застосування. Розвинуто математичні основи побудови нових сигнатур сигналів для систем мобільного зв'язку, які базуються на технології WCDMA. Досліджено особливості шумоподібних сигналів (ШПС) для асинхронних РТС ІТ і проаналізовано методи побудови сигнатур ШПС. Розглянуто елементи кореляційної теорії ШПС, а також методи формування основних типів ансамблів ШПС для асинхронних систем. Оцінено вплив кореляційних властивостей сигналів щодо завадостійкості асинхронного методу передачі. Систематизовано методи розробки великих ансамблів сигналів. Класифіковано певні властивості систем зв'язку з ШПС. Синтезовано нові ансамблі сигнатур для WCDMA-систем та проведено оптимізацію сигнатурних ансамблів за критерієм мінімуму відстані. Розроблено методику побудови перенасиченого ансамблю бінарних сигнатур. Досліджено властивості та розроблено методику побудови бінарного ансамблю сигнатур, що знаходиться на межі Велча. Наведено шляхи синтезу ансамблів сигнатур для асинхронного кодового поділу в системах з ПРС. Синтезовано новий ансамбль сигнатур з часовим зрушенням для асинхронного кодового поділу. На підставі одержаних результатів побудовано та проаналізовано ансамблі бінарних сигнатур з заданими властивостями. З метою оцінювання якісних показників сигнатур запропоновано рекомендації щодо проведення кореляційного аналізу синтезованих широкосмугових сигналів у разі порушення припущень про нормальність законів розподілу авто- та взаємокореляційних характеристик. Рекомендовано аналізувати відомі методи моделювання багатовимірних випадкових величин і принципи моделювання багатовимірних законів, відмінних від нормального. Для реалізації цього проведено обмеження класу завдань щодо перевірки статистичних гіпотез класичного кореляційного аналізу. Виділено відповідні методи перевірки зазначених гіпотез. Досліджено розподіли статистик критеріїв, що використовуються для проведення кореляційного аналізу та розподіли статистик у випадку належності спостережень до нормального закону, а також розподіли статистик за законів, які відрізняються від нормального. На підставі одержаних результатів уточнено моделі розподілів статистик кореляційного аналізу за "ненормальних" законів.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: З84-01 + З84-01 + З84-01
Шифр НБУВ: РА363000


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського