Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20090819001188<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Маліс О.В. 
Розвиток Інтернету як комунікативного засобу та його вплив на діяльність суб'єктів політичного процесу в Україні : автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.В. Маліс ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Зроблено спробу системного аналізу українського політичного сегмента Інтернету. Доведено, що Інтернет - потужний інформаційно-пропагандистський засіб ведення політичної діяльності, який фактично поєднує функції телебачення та друкованих видань. Показано, що специфіка політичного Інтернету полягає в активності споживача політичної інформації. Виявлено, що стрімкий розвиток українського політичного сегмента Інтернету зумовлений раціонально немотивованим прагненням політиків долучитися до Інтернету як до явища інформаційного суспільства та символу прогресу, а також функціональним підходом до мережевого середовища. Аргументовано, що найбільш сучасною та затребуваною формою політичної комунікації мережі є політичні Інтернет-сайти, що мають унікальні можливості для публічної комунікації суб'єктів політики. Проаналізовано політичні тексти, розміщені на сайтах провідних політичних партій і блоків. Обгрунтовано, що мережеве співтовариство слабко інтегроване в реальну політичну систему. Показано, що політична складова українського сегмента Інтернету розвинена значно слабше від інформаційної. Доведено, що поява досконаліших технологій, що сприяють включенню громадян у політику, ще не забезпечила прямого мережевого представництва інтересів і до наявного розвитку кібердемократії в українському суспільстві.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016 + Ф018 +
Шифр НБУВ: РА364088


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського