Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20090928001000<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Соколов А.С. 
Генезис і еволюція політики англійського лейборизму: сутність, методи, концепції (історико-політологічний аналіз) : автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / А.С. Соколов ; Чорномор. держ. ун-т ім. П.Могили. — Миколаїв, 2009. — 21 с. — укp.

Проаналізовано політику лейбористської партії Великобританії (ЛПВ), досліджено генезис й еволюційні зміни її ідеології, форми та методи організаційної та практичної діяльності з моменту появи на політичній арені. Розглянуто ідейні джерела та сутність руху лейборизму, висвітлено ідеологічні засади, які визначили послідовність дій партії за різних історичних умов. Досліджено основні ідеологічні доктрини ЛПВ, визначено особливості внутрішньопартійної боротьби, зокрема, між її лівою та правою фракціями. Проаналізовано положення, які пов'язують партію та її основу - тред-юніони, розглянуто їх взаємовідносини, поступовий розподіл інтересів профспілок і керівництва ЛПВ. Досліджено найважливіші аспекти політичного досвіду лейборизму за умов керівництва країною та в опозиції до інших політичних сил, особливо щодо свого головного політичного суперника - консерваторів. Виділено етапи формування нових ідеологічних доктрин лейбористів за умов глобалізації. Проаналізовнао основні елементи теорії "третього шляху", її взаємозв'язок з концепціями "нових лейбористів" на чолі з Т. Блером. Проаналізовано послідовність формування ідеологічних понять щодо терміна "соціалізм" у контексті сучасних концепцій лейбористської партії та її програмних установок.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф69(4ВЕЛ)24 +
Шифр НБУВ: РА363091


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського