Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20091125002321<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Безносенко М.П. 
Фактори ризику виникнення та методи профілактики рецидивів раку ендометрія : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / М.П. Безносенко ; Нац. ін-т раку. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності лікування хворих на рак ендометрія (РЕ). На підставі проведеного ретроспективного аналізу вивчено локалізацію та частоту виникнення рецидивів РЕ. Досліджено вплив факторів ризику щодо виживаності та частоту рецидивів у хворих на РЕ. Розроблено багатофакторну систему прогнозування ризику їх розвитку, яка дозволяє визначати ступінь ризику. Завдяки проведеному багатофакторному дисперсійному аналізу визначено та доведено спільний вплив різноманітних факторів на розвиток рецидивів РЕ (РРЕ). Оптимізовано показання до проведення ад'ювантної поліхіміотерапії у хворих з високим ризиком виникнення рецидивів захворювання. На підставі даних, одержаних внаслідок проведення ретроспективного аналізу доведено, що хворі на рак ендометрія T1b-c стадії є неоднорідною групою за морфологічною структурою пухлини, клінічним перебігом і прогнозом захворювання. Гістологічна структура та ступінь диференціювання пухлини, глибина інвазії пухлини в міометрії, локалізація в порожнині матки, стан регіонарних лімфатичних вузлів, обсяг операції та метод лікування є прогностичними факторами ризику виникнення рецидивів РЕ, що підтверджується результатами багатофакторного аналізу. Для визначення обсягу хірургічного втручання у хворих на РЕ T1b-c стадії оптимальним є інтраопераційне стадіювання з урахуванням прогностичних факторів ризику розвитку рецидивів захворювання. Пангістеректомія II типу є стандартним обсягом хіругічного лікування хворих на аденокарциному T1c G2 і T1b-c G3, залізисто-плоскоклітинної РЕ. За результатами проведеного багатофакторного дисперсійного аналізу виявлено найбільш інформативні фактори прогнозування виникнення РРЕ. Відзначено, що показання до ад'ювантної поліхіміотерапії у хворих на РЕ T1b-c стадії грунтуються на багатофакторному дисперсійному аналізі прогнозування ризику виникнення рецидивів.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1 +
Шифр НБУВ: РА365400


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського