Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20091229000866<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Саєнко О.С. 
Метод автоматизованого частотно-територіального планування мереж стандарту GSM-R : автореф. канд... техн. наук. 05.12.02 / О.С. Саєнко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено метод автоматизованого пошуку оптимального варіанта розміщення базових станцій (БС) мережі GSM-R з використанням енергетичного алгоритму, до якого введено додатковий оператор "відновлення", який дозволив забезпечити одержання припустимих конфігурацій мережі після операцій кросинговеру та мутації завдяки використанню локальної оптимізації параметрів стільників та відрізняється від відомих алгоритмів запропонованою евристичною процедурою формування початкової популяції, яка передбачає врахування територіального розподілу прогнозованого ослаблення сигналу від кожної БС на місцевості. Це дозволило знизити вартість одержуваних конфігурацій проектованої мережі GSM-R, а також зменшити час пошуку рішення. Розроблено метод оцінювання впливу позики прогнозування ослаблення сигналу на трасі розповсюдження на точність одержуваних рішень розташування БС мережі GSM-R, який відрізняється від відомих імовірнісним описом очікуваної кількості потрібних БС. Це дозволяє проводити порівняльний аналіз різних методик прогнозування ослаблення радіосигналу на трасі розповсюдження та визначати ступінь їх впливу на ефективність частотно-територіального планування мереж рухомого радіозв'язку, що мають лінійну форму зон обслуговування та нерегулярну стільникову структуру. Розвинуто метод формування груп частотних присвоєнь БС мережі GSM-R, який передбачає застосування евристичного та випадкового методів пошуку рішення, що дозволяє збільшити імовірність одержання рішень з мінімальних за числом потрібних частотних каналів за прийнятого часу пошуку рішення.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: О278.41 + О278.41
Шифр НБУВ: РА365806


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського