Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20091229001382<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Сидоров Д.М. 
Особливості перебігу гестації при синдромі подразнення кишечнику і методи його корекції : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Д.М. Сидоров ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вивчено перебіг гестації в 113-ти вагітних. Основну групу становили 83 вагітних з синдромом подразненого кишечнику (СПК), контрольну - 30 вагітних без хронічної соматичної патології. Відзначено, що патологічне зростання E. Coli і S. Epidermidis статистично вірогідно сполучалося зі зростанням більш, ніж у 3,5 раза активності кислотостабільних інгібіторів (КСІ) цервікального слизу, а зріст E. Coli і S. Saprophyticus - з підвищенням активності еластоподібної активності (ЕПА) і трипсиноподібної активності (ТПА). Встановлено, що у разі СПК формується гравідарний фон, який не спроможний забезпечити розвиток адекватних компенсаторно-пристосувальних реакцій, необхідних для фізіологічного гестаційного процесу. Відзначено, що впровадження запропонованого методу лікування дозволяє виключити поліпрагмазію, яка використовується за умов терапії СПК, яка передбачає застосування 4 - 8-ми препаратів, що не бажано під час гестації. Своєчасне виявлення СПК у вагітних дозволило оптимізувати тактику ведення цих пацієнток, більш, ніж 3,5 раза зменшити частоту рецидивів, у 2,1 раза знизити акушерські ускладнення, зменшити удвічі частоту оперативного розродження, більш, ніж утричі - з 7,5 % до 2,4 % знизити розвиток гнійно-септичних захворювань новонароджених, ліквідувати випадки перинатальної смертності й інвалідизації новонародженого.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.413.3 + Р716.216.413.3
Шифр НБУВ: РА365188


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського