Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=20100525000315<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2
   
Дубовий А.А. 
Гістоморфологія щитоподібної залози собак у постнатальному періоді онтогенезу в умовах Полісся Житомирщини : автореф. дис. ... канд. вет. наук: 16.00.02 / А.А. Дубовий ; Білоцеркв. нац. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2009. — 18 с. — укp.

Встановлено, що у собак дослідної групи 1, 7, 14-добового та 3 - 4-річного віку діаметр малих, середніх і великих фолікулів щитовидної залози, порівняно з контрольними тваринами, зростає, а у собак 1, 2 і 8-місячного віку зменшується. Зазначено, що у собак 1, 2, 8-місячного та 1, і 3 - 4-річного віку відбувається порушення гістоструктури органа, що проявляється дегенерацією паренхімпи у вигляді інтерфолікулярного зоба. Проаналізовано, що ці зміни характеризуються руйнуванням фолікулів, десквамацією тироцитів, гіперплазією та розростанням інтерфолікулярного епітелію, інтенсивною васкуляризацією, численними мікрокрововиливами в інтерфолікулярній тканині. Встановлено, що одержані дані радіологічних і морфологічних досліджень щитовидної залози собак значною мірою доповнюють сучасні уявлення щодо морфологічного стану органів ендокринної системи в цілому та щитовидної залози зокрема у свійських тварин, вирощених на територіях, забруднених радіонуклідами.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: П673-273.95 + П673-271.25 +
Шифр НБУВ: РА369630 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:
   
Северіна О.М. 
Екологічний плакат: становлення та розвиток (за матеріалами Міжнародних трієнале "4-й Блок") : автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.07 / О.М. Северіна ; Харк. держ. акад. дизайну і мистец. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено процес становлення та розвитку екологічного плаката як цілісного явища у графічному дизайні, виявлено його особливості та специфіку. Проаналізовано розвиток природоохоронної тематики, історичні та соціально-культурні передумови становлення екологічного плаката, визначено його місце у сфері глобальної екологічної агітації. На підставі вивчення систематизованих матеріалів колекції Міжнародної трієнале екологічного плаката "4-й Блок" визначено характерні особливості графічної мови, специфіку візуальних засобів і своєрідність образів, притаманних екологічному плакату. Розглянуто нові форми та перспективи розвитку екоплаката. Обгрунтовано значення екологічного плаката як нового, самостійного жанру плакатного мистецтва, сформульовано його специфічні завдання.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ156.654.3(0): б1 + Б1(4УКР) я65,022 +
Шифр НБУВ: РА369979 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського