Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20100525000858<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Павленко М.В. 
Мотивація утворення та перспективи розвитку великих компаній вугільного машинобудування : автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / М.В. Павленко ; НАН України, Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні аспекти розвитку великих компаній вугільного машинобудування, що функціонують у країнах з економічно неефективною вугільною промисловістю та не мають можливостей для масштабного експорту продукції. Узагальнено та критично проаналізовано теоретичні засади створення вертикально інтегрованих машинобудівних холдингів. Висвітлено досвід функціонування компаній у країнах, що мають розвинене вугільне машинобудування та вугільну промисловість. Доведено, що великі компанії вугільного машинобудування створено за мотивами одержання гарантованого доступу до коштів бюджетного субсидування, яке надається вугледобувним підприємствам, а не за національними традиціями ведення бізнесу. Для опису зв'язків між вугледобувними компаніями та постачальниками гірничошахтного устаткування до наукового обігу введено поняття клієнтели. З'ясовано, що стійкий розвиток машинобудівних компаній у країнах з економічно неефективним вуглевидобутком можна забезпечити через інверсію клієнтел, за якою для підвищення ефективності вуглевидобутку та попиту на гірниче устаткування машинобудівні холдинги з клієнтів вугледобувних компаній мають перетворитися на їх патронів і брати участь в інвестиційному забезпеченні. Запропоновано модель оптимального розподілу кредитного навантаження між співінвесторами проектів на вугільних шахтах. Результати наукового дослідження впроваджено в компанії "Гірничі машини" та у проектно-конструкторському інституті "Дондніпровуглемаш".

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.516 +
Шифр НБУВ: РА370187 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського