Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
Пошуковий запит: (<.>ID=20100525001242<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2
   
Пономарьова І.Г. 
Порушення імунної системи та мікробіоценозу кишечнику у дітей, хворих на ентероколіт, та їх корекція пробіотиками : автореф. дис. ... канд. біол. наук / І.Г. Пономарьова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Встановлено суттєві порушення в мукозальному імунітеті кишечнику, а саме в механізмах синтезу та транспорту секреторного IgA, на фоні високого рівня IgG і особливо IgM, що може свідчити про суттєве порушення функції слизової оболонки кишечнику. Проаналізовано, що проведене лікування має позитивний вплив на місцевий імунітет, про що свідчить підвищення секреторного IgA в копрофільтрах, і на показники мікробіоценозу кишечнику.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.3-5 + Р264.863
Шифр НБУВ: РА369389 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:
   
Жердєв В.В. 
Сакральне мистецтво в православних храмах Німеччини (XIX - початок XX ст.) : автореф. дис. ... канд. мистецтвознав. : 17.00.05 / В.В. Жердєв ; Харк. держ. акад. дизайну і мистец. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Зібрано й уведено до наукового обігу новий фактологічний і візуальний матеріал з архітектури та живописного оздоблення православних храмів Німеччини. Реконструйовано історико-культурний контекст поширення православних храмів на німецьких землях, розглянуто їх класифікації дореволюційного та сучасного періодів. Встановлено хронологію появи православних парафій на німецьких землях у XVIII - на початку XIX ст. Складено хронологічні таблиці дореволюційних, а також сучасних православних парафій Німеччини. Виявлено художньо значущі православні храми у Німеччині, проведено їх комплексний стилістичний аналіз. Досліджено стилістичний вплив церковного й академічного мистецтва Російської імперії, авторських шкіл, напрямів та окремих зразків на архітектурні рішення, іконостаси та живописно-демократичну програму оздоблення православних церков Німеччини. Уточнено наукову біографістику німецьких художників у вітчизняному мистецтвознавстві. З'ясовано, що першу спробу відродження візантійської традиції у живописному оформленні храмів започатковано у церкві Преображення Господня (Баден-баден) на початку 1880-х рр., ще задовго до повернення до канонічного іконописання у метрополії. Знайдено й ідентифіковано зразки сакрального мистецтва у Бад-Наугеймі (XVIII ст.), які за стильовими особливостями та розташуванням в іконостасі (службові двері) можуть походити з українських земель.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ117.166(4НІМ)53 + Щ103(4НІМ)53-38 + Э372.09(4НІМ)-655
Шифр НБУВ: РА369935 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського