Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20110602000024<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Кулініч А. О. 
Структурно-функціональні зміни фібронектину при патологічних станах : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.04 / А. О. Кулініч ; НАН України, Ін-т біохімії ім. О.В. Палладіна. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено вміст, фрагментованість, мікрогетерогенність і функціональну активність фібронектину (ФН), а також локалізацію цього глікопротеїну у клітинах крові за хронічних мієлопроліферативних захворювань крові, серцево-судинних захворювань і захворювань печінки. Виявлено, що функціональна активність ФН знижується у разі проліферативних захворювань крові та хронічних захворювань печінки, але підвищується у випадку гострого інфаркту міокарда. Встановлено наявність позитивного кореляційного зв'язку між вмістом ФН в плазмі крові та його функціональною активністю за даних хронічних мієлопроліферативних захворювань крові. Охарактеризовано спектр фрагментів ФН в крові хворих на істинну поліцитемію, сублейкемічний мієлоз та атеросклероз, показано, що він є значно ширшим у порівнянні з нормою та відображає тип патологічного процесу. Висвітлено закономірності структурних змін гліканів ФН за хронічних мієлопроліферативних захворювань крові, серцево-судинних захворювань і захворювань печінки, доведено зв'язок між структурою вуглеводного компоненту та функціональною активністю ФН. Доведено, що кількість лімфоцитів із внутрішньоклітинною локалізацією ФН за істинної поліцитемії збільшується за рахунок підвищення експресії мРНК фібронектину-1 в даних клітинах.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.711 + Е70*732.2*725.111.3
Шифр НБУВ: РА377931 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського