Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20111226000722<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Швець А. Ю. 
Предмет злочинів проти власності у кримінальному праві України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / А. Ю. Швець ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано положення, що інформація може бути предметом злочинів проти власності лише у тому випадку, якщо вона зафіксована на матеріальному носії (документові, електронному пристрої) та засвідчує право особи на майно. Визначено, що електронні кошти, які зберігаються на матеріальному носії - "чип, що міститься на платіжній картці" або "чип, що міститься на іншому носії", є матеріальними, їм притаманні соціально-економічні й юридичні ознаки предмета злочину, а тому вони можуть бути предметом злочинів проти власності. Доведено, що законодавець в процесі розробки ст. 193 КК України припустив стилістичну ваду, а саме, вказав у її назві на "знайдене або чуже майно", що не відповідає змісту самої норми та створює помилкове сприйняття предмета злочину. Запропоновано викласти назву статті у такій редакції "Стаття 193. Незаконне привласнення особою знайденого або такого, що випадково опинилося у неї, чужого майна або скарбу". Аргументовано доцільність доповнення ст. 197-1 КК України такою кваліфікуючою ознакою, як вчинення дій (самовільне зайняття земельної ділянки) "поєднаних з законним утримуванням чужої земельної ділянки, якщо вони завдали матеріальної шкоди у великих розмірах".

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.013
Шифр НБУВ: РА385092 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського