Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=20120215000004<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Костюченко В. І. 
Розробка джерела живлення з квазірезонансними принципами комутації для плазмового різання металів і сплавів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.06 / В. І. Костюченко ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено математичну, комп'ютерну схемотехнічну й імітаційну моделі, що адекватно описують динамічні та сталі режими комплексу плазмового різання з погоджувальним керуванням. На підставі розроблених моделей встановлено, що застосування нелінійної індуктивності в ланцюзі живлення плазмотрона позитивно впливає на динаміку процесів системи плазмового різання (у 2 - 3 рази вища) порівняно з традиційними системами різних типів. Практика експлуатації експериментального зразка підтверджує унікальні технологічні характеристики розробленого джерела: брак по різанню повністю виключений, підвищено точність і якість поверхні різу, знижено витрати на швидкозношувані деталі в 1,5 - 2 рази, підвищено продуктивності різання на 15 - 20 %. Експериментальні дослідження джерела живлення (ДЖ) на базі квазірезонансного перетворювача підтвердили перспективність запропонованого схемного рішення: к.к.д. в номінальному режимі складає 0,95, питомі характеристики - 517 Вт/кг, розширено робочий діапазон струмів навантаження 10 - 100 А. Рівень високочастотних перешкод на виході ДЖ і в живлячій мережі в діапазоні до 1 Мгц не перевищує 60 дБ, що відповідає нормам EN 60974-1, за вищих частот рівень перешкод ще нижчий. Розроблене ДЖ PLASMA 110/ HF забезпечуює швидкодійне та точне регулювання струму з мінімальними значеннями останнього 10 А забезпечує високоякісне ручне або машинне плазмове різання, наприклад, стали товщиною від 0,5 до 32 мм, а розділову - до 37 мм.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: К642.572-5-02
Шифр НБУВ: РА377545 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського