Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=201205100000006735<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
   
Каплун А. В. 
Розвиток систем підготовки кваліфікованих робітників у Болгарії і Польщі (кінець XIX - XX ст.) : автореф. дис. ... д-ра пед. наук : 13.00.04 / А. В. Каплун ; НАПН України, Ін-т пед. освіти і освіти дорослих. — К., 2011. — 42 с. — укp.

Здійснено цілісний порівняльно-педагогічний аналіз проблем розвитку систем підготовки кваліфікованих робітників у Болгарії та Польщі (кінець ХІХ - ХХ ст.). Розкрито тенденції й особливості розвитку систем професійної освіти даних країн, управління ними на різних історичних етапах, вдосконалення змісту, принципів, функцій та науково-методичного забезпечення діяльності професійних шкіл різних типів. Досліджено вплив глобалізаційних та інтеграційних процесів на трансформацію національних систем професійної освіти та навчання у Болгарії та Польщі за умов Європейського Союзу. Обгрунтовано чинники, які зумовлюють зміни в системах професійної освіти та навчання у Болгарії та Польщі на початку ХХІ ст. Виявлено спільні принципи їх розбудови за умов ринкової економіки в європейському контексті, а також особливості розвитку систем професійної освіти та навчання даних країн за умов неперервної освіти. Виявлено подібне та відмінне у розвитку систем підготовки кваліфікованих робітників Болгарії, Польщі й України. Охарактеризовано можливості використання прогресивних ідей досвіду підготовки кваліфікованих робітників Болгарії та Польщі за умов модернізації системи професійної освіти в Україні з урахуванням прогресивних ідей євроінтеграційних процесів.

  Завантажити


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч463(4БОЛ) + Ч463(4ПОЛ)
Шифр НБУВ: РА382371 Пошук видання у каталогах НБУВ 


Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського